Recruitment Banner

No Cell Phone Brothers

If you have a cell phone number for any of the brothers below, please send us a message.

Total Records: 424

Charles M. Cox '34
Owen W. Romaine '36
Russel C. Jones '40
Roger F. Cooper, Jr '43
James N. Shrout '45
Robert C. Adams '45
Joseph E. Porter '45
Herman E. Hale '45
James C. Helton '45
James K. Steele '46
James E. Maher '46
David L. Morton '46
Harold G. Mullins '46
Jack K. Whitman '47
Athlyn E. Willingham '47
Glenn Weatherspoon '47
Richard D. Floyd '47
William K. Benjamin '47
Knox D. Lefler '47
Wallace G. Mc Collum '47
William E. Brandenburg '47
English S. Lusby '47
Robert D. Seay '48
Joseph F. Wathen '48
Robert W. Reynierson '48
Robert O. Young '48
Robert R. Conrad '49
James L. Carter Jr '49
Edward K. Wolfe '50
Joe S. Greathouse, Jr '50
Charles H. Cole '50
Theodore D. Dunn '50
Jimmy T. Yonkos '51
James A. Carter '51
Leonard G. Asher '51
Ben D. Baird '51
David R. Mc Dowell '51
William P. Gregory '51
Robert B. Newman '51
Thomas G. Kavunedus '52
Thomas D. Procter '52
Leonard K. Nave '53
1LT Larry B. Aichen '53
William A. Eckerle '54
COL Matt A. Roberts '55
William O. Richardson '55
Paul J. McDaniel, Jr. '55
Philip H. Brawner '55
Donald M. Speight '55
Paul J. Mc Daniel Jr '55
Robert O. Taylor '55
Ronald A. Forester '55
Jesse Hord '55
Charles F. Judd '55
James R. Harrod MD '56
Herbert O. Hicks, Jr '56
Edward T. Martin '56
John T. Sullivan MD '56
Ralph L. Reynolds '57
Richard A. Mullikin '58
Donald E. Coleman '58
John P. Kent '58
John R. Mueller '58
Herschel B. Robinson '58
Robert P. Wainscott '58
Roger T. Smith '58
Samuel E. Comodari '59
Edward Y. Mason, Jr '59
Marion A. Smith '59
Karl F. Hohman '59
Terry R. Roberts '59
Jerry R. Mitchell '60
Joseph E. Scott '60
James R. Wainscott '60
William H. Overbey '61
James D. Ennis '61
James E. Chapman '61
James G. Stathis '61
Jimmie L. Barr '61
Lanny D. Myers '61
David C. Niles '61
William C. White '61
Ronald J. Michaux '61
Patrick J. Hamill '61
Dennis E. Ryder '61
James D. Combs '61
Kenneth A. Howe, Jr '61
William R. Donham '62
James R. Dillon '62
Joseph T. Durkin '62
Walter D. Hawkins Jr '62
Dr William R. Blevins '63
Claude W. Howard '63
Michael T. Meredith '63
John Milne Jr '63
Coleman C. Molloy III '63
James M. Herscha '63
Reginald A. Simons '63
Jerry K. Lupton '63
Hilton G. Staggs '63
Thomas H. Baron '63
Kenneth F. Kempel '63
Timothy Lane Lower '63
Michael D. Johnson Esq '63
Lawrence G. Walker, Jr '64
Charles T. Dues '64
Thomas C. Wooldridge '64
David E. Floyd '64
Elmer G. Charles '64
Robert E. Fuchs '64
James E. Eyssen '64
John R. Ray Jr '65
Jimmie R. Swanagin '65
Thomas H. Anderson '65
Jerome N. Davis Jr '65
Terry L. Jones '65
Richard H. Rapp '66
CAPT Finley L. Hall '66
Frank H. Warnock '66
Jeffrey W. Franz '66
Craig E. Folnsbee '67
Michael D. Major '67
William R. Hood '67
Mark L. Cook '67
Daniel Vartabedian '67
Rev Michael P. Milliken '67
Oscar G. House '67
James E. Cleveland III '67
Jeffrey P. Cobb '67
Thomas A. Laird '68
Albert F. Scruggs III '68
Donald R. Hamilton '68
Otto S. Good III '68
Darlie Raymond Lykins Jr '68
Donald Gregory Neftzger '69
Glenn E. Galecki '69
Eugene O. Kelly III '69
Lawrence W. Alexander '69
Dr Clyde E. Bays Jr '69
Lawrence E. Dodson '69
John W. Stephenson '69
Mark E. Caines '69
Lawrence R. Fannin '69
John R. Benock '70
Royce W. Buck '70
Vernie McGuffin, Jr '70
Michael D. Owens '70
Larry S. Blair '70
Kenneth A. High Jr '70
John E. Walters '71
Michael A. Drane '71
Robert S. Miller '71
MAJ James N. Mc Whorter '71
Philip J. Groshong '71
Lee A. Anderson '71
Michael A. Martin '71
Leonard J. Bricken '72
Benjamin F. Ewing IV '72
James S. Davis '72
David G. Dunne '72
Ned Sickle '72
Arthur Leason Neel, Jr '72
Paul K. Smith '72
David S. Waskey '72
Walter R. Below DMD '72
Gary C. Arnold '72
James A. Cathell '73
Paul R. Stephens Jr '73
Michael L. Travis '73
Gregory J. Patterson '73
John S. Wagner '73
Donald D. Thomas '73
SGT Charles L. Fritz, Jr '73
David C. Luckett '74
Roy W. Scarbourough '74
Robert W. Downs '75
David T. Walker '75
John D. McDearman '76
Mark D. Hogan '76
Karl L. Beilman '76
Warren J. Hatton '76
Charles Eddie Hodgin III '77
James H. Sword '77
Robert A. Wahlbrink '78
Jeff Bryant '78
David M. Frey '79
Kent A. Georgel '79
Gregory S. Friend '80
Mark S. Troop '80
Jeffrey W. Hinkel '80
Eric R. Cochran '81
Michael D. Pickle '81
Richard E. Wagner '81
Steven H. Smith '81
Wesley V. Huddleston '81
Barry S. Gleason '82
Timothy Rich '82
David E. Scott '82
Bryan E. Haile '82
Donald E. Sullivan '82
James M. Stanley '82
James A. Greene '82
Mark D. Hume '83
Kevin L. Kouns '83
Steven T. Christerson '83
Dr Timothy A. Feger '83
Scott R. Hite '83
Martin N. Flannery '83
Larry C. Cooper '84
Edward C. Lewis '84
Marc D. Gardner '84
Michael A. Haunert '84
Randall J. De Losh '84
James K. Collins '84
Joseph M. Justice '85
Anthony B. Hinton '85
Earl K. Alford '85
Jeffrey W. Simons '86
John D. Griggs '86
Tony K. Schumann '86
Peter T. Braun '86
Mark D. Cook '86
James P. Brooks '86
Paul D. Jordon '86
Sean P. Conley '86
James H. Puckett '87
Timothy G. Taylor '87
David S. Gregg '87
William W. Brown '87
Clayburn S. Bridges '87
Saied T. Owhadi '87
Michael T. Sizemore '87
Dr Michael W. Wood '87
Bradford W. Hacker '87
Keith A. Collins '87
Brian D. Hoffman '87
Frank B. Mc Cormick '88
Daniel A. Heck Jr '88
Alfred E. Coleman, Jr '88
Brian P. Butler '88
Patrick G. Garrison '88
William L. Feagin '88
Craig A. Mann '88
Thomas B. Shaffer '88
John P. Simms '89
Charles M. Jordan '89
Dennis S. Dreyer '89
Tom J. Bintz, Jr '89
Joseph E. Holifield '89
Reese H. Dorsey '89
Chris M. Downie '89
Thomas W. Fischer '89
Michael K. Guthrie '90
John C. Hodges '90
Logan F. Neb '90
Jeffrey L. Trowbridge '90
Timothy W. Wiley '90
Robert A. Seifert '91
Matthew W. Taylor '91
Michael R. Voss '91
Paul A. Lauritzen '91
South S. Sigler '92
Jeffrey R. Macfarlan '92
Mark D. Hamilton '92
Ryan M. Hart '92
William J. Birge '92
Warren Markwell '93
Jason E. Hammonds '93
Matthew P. Shuler '93
Calvin R. Rasey '93
Tom M. Neb '93
Jon R. Helton '94
Andy D. Hollman '95
Peter C. Sower '95
Ryan K. Baker '95
Timothy A. Barry '95
Justin D. Drury '95
Scott E. Fineisen '95
Joseph C. Copenhaver '96
Jeff L. Albritton '98
Trevor S. Cravens '98
Brandon J. Schadt '98
Anthony N. Giska '98
Clarence R. Green '98
Frank J. Durso '98
Robby T. Hasson '98
Brian M. Baker '98
Jason L. Green '98
Jeremy P. Hansen '98
Mark T. Hammond '98
Roy B. Hodges '98
Troy D. Morgan '98
David B. Hird '98
Stephen W. Jones '00
Jesse C. Pryor '00
Brad R. Giska '00
Clint Austin Smith '00
William Edward Messer '00
Colin S. Randall '00
Ryan M. Smith '00
William C. Green '00
Justin Cyr '00
John E. Ballerstedt Jr '00
Ryan P. Hall '00
John Robert Ritter '00
Bradley A. Jones '00
Kyle E. Hartford '01
Adam N. Libs '01
John T. Greisberger '01
Dwight J. Cox IV '01
Helmy Dwihandoko '01
Lucas D. Spraggs '01
Ryan M. McClellan '01
William J. Blair '01
Jeremy A. Collett '02
Austin C. Diener '02
Bradley F. Haselton '02
Tyler M. Goodman '03
Robert T. Murphy '03
Kevin M. Scherrer '03
Michael P. Fetter '03
Kyle D. Fertig '03
Chris W. Hughes '03
Mark S. Young '04
Dex R. Reese '04
Andrew M. Swafford '04
Paul J. Huynh '04
James T. York '04
Christopher J. Sherry '04
Brian D. De Caprio '04
Mark R. Griffith '04
Travis M. Cyr '04
Jacob W. Minzenberger '04
Ryan P. Kennedy '04
Tyler Allen Ball '04
Samuel R. Mattson '05
Richard A. Horsfall, III '05
Keaton B. Diener '05
Adam D. Lundeen '05
Benjamin S. Leeds '05
William G. Hook Jr. '05
Christopher R. Kaberle '05
Samuel W. Kemmer Jr. '05
Douglas M. Galloway '06
Jacob M. Donnelly '06
Daniel B. Klausing '06
Benjamin S. Johnson '06
Michael A. Swindall '06
Robert Adam Binford '07
Delaney G. Stephens '07
John P. Feighery '07
Eric W. Gile '07
Mitchell A. Mazzaro '07
Thomas Chad Thompson '07
Jacob A. Gammon '07
Jacob T. Higgins '07
Aaron K. Skaggs '08
Cory S. Henon '08
John A. Elder '08
Kyle C. Aurand '08
Evan L. Cox '08
Frank T. Wells '08
Matthew J. Curtin '08
Timothy S. Hunt '08
Chase C. Cary '08
Mark A. Lacy '08
Matthew K. McLaughlin '09
Colin J. Combs '09
Robert H. Cleveland II '09
Corbett A. Dolan '09
Jack T. Leopardo '09
Richard L. Mudd '10
Alec B. Keutzer '11
Cody F. Hudson '11
Luke Purdue '11
Gregory P. Osif '11
William H. Paul '11
Patrick M. Noe '11
James T. Woford '11
Tanner Lowell Thompson '12
Mr. William John Yung, V '12
Ryan Todd Hoskins '12
Mr. Michael Jonathan Garrett '12
Stewart Michael Powell '12
Stephen Andrew Lash '12
Nicholas Emilio Escobar '13
Jack Casey '14
Luke Hall '14
Trevor W. Hammonds '15
Matt J. Daprile '15
Michael Glenn '15
Jay Young '15
Juan Gonzalez '16
D Coles Merrick
Patrick Keene Clements
Benjamin Francis Clements
Leonard K. Nave Jr.
William R Buford
Caleb Michael Rowe
Boyd Markham Brooks
Joshua Lawrence Carrico
Joseph T Escola
Brandon W Gruber
Michael Andrew Hagan
William Gavin Edelen
Justin Michael Foster
William Robert Glass
Marc C. Davis
Logan Jones
Patrick Kearns
Brett Santo Laplaca
Cliff Michael Hicks
Alex Wayne Hennessey
Christopher Thomas Herald
Mr. Daniel Wallace Honeycutt
John VanderMale
Daniel T. Smith, II
Tom Bohannon
Benjamin Harold Bennison
David Young
Andrew Jeremiah Sharpe
Paul E. Thompson
Nicholas Bassett White
Kevin Michael Scherrer